AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR > Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum)
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR

Odpovedať
 
Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Starý 01-06-2004, 21:13   #1
Dr. Lukáčová D.
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Pasy našich zvierat

Vážený pán minister,
ako som sa dozvedela z médii naši psíci a mačičky musia mať v EÚ tak isto ako žudia pasy. Prečo? Aký predpis v SR to prikazuje?
Tiež ma zaujíma kožko ma to bude stáť každý rok, kto to bude kontrolovať a kožko bude stáť to kontrolovanie.
  Odpovedať s citovaním
Starý 07-06-2004, 14:47   #2
Dr. D. Lukáčová
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Re: Pasy našich zvierat

Vážená pani dr. Lukáčová,

odpovede na Vaše otázky nájdete na www.svssr.sk (Štátna veterinárna a potravinová správa SR) v rubrike novinky a aktuálne informácie, kde je spracovaná Vami spomínaná problematika: Odklad účinnosti povinnosti používať pas spoločenského zvieraťa.


Dr. M. Zapletal
Odbor masmediálnej politky
a styku s verejnosťou
  Odpovedať s citovaním
Starý 10-06-2004, 11:26   #3
TO MP SR
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Re: Pasy našich zvierat

Vážená p. Dr. Lukáčová,

oznamujem Vám, že v dnešných (11.6.2004) denníkoch SME (s. 13) a Nový deň (s.7) sú témy o malých zvieratách a pasoch v EÚ.

Zapletal
TO MP SR
  Odpovedať s citovaním
Odpovedať


Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Vyhľadávanie v téme:

Rozšírené hľadanie

Pravidlá prispievania
- nemôžete začať novú tému
- nemôžete odpovedať na príspevky
- nemôžete posielať príspevky s prílohami
- nemôžete upravovať vaše príspevky

vB kód je zapnutý/í
Smajlícizapnutý/í
[IMG] kód je zapnutý/í
HTML kód je vypnutý
Prejdi na

Podobné témy
Téma Tému začal Fórum Reakcie Posledný príspevok
Chov zvierat Ing. Roško Peter Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) 1 12-07-2006 08:19
Chov hospodárskych zvierat Ivan Harmanovsky Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) 0 07-07-2005 19:19
Chorobnosť zvierat Ing. Kováč Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) 1 28-02-2005 07:38
stavy hospodárskych zvierat 2004 Peter Lehocky Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) 1 14-08-2003 09:04
Evidencia zvierat, Open Source a milóny okolo. Vladimir Stubna Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) 6 11-12-2002 10:17


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 08:58.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..