![]() |
Pasy našich zvierat
Vážený pán minister,
ako som sa dozvedela z médii naši psíci a mačičky musia mať v EÚ tak isto ako žudia pasy. Prečo? Aký predpis v SR to prikazuje? Tiež ma zaujíma kožko ma to bude stáť každý rok, kto to bude kontrolovať a kožko bude stáť to kontrolovanie. |
Re: Pasy našich zvierat
Vážená pani dr. Lukáčová,
odpovede na Vaše otázky nájdete na www.svssr.sk (Štátna veterinárna a potravinová správa SR) v rubrike novinky a aktuálne informácie, kde je spracovaná Vami spomínaná problematika: Odklad účinnosti povinnosti používať pas spoločenského zvieraťa. Dr. M. Zapletal Odbor masmediálnej politky a styku s verejnosťou |
Re: Pasy našich zvierat
Vážená p. Dr. Lukáčová,
oznamujem Vám, že v dnešných (11.6.2004) denníkoch SME (s. 13) a Nový deň (s.7) sú témy o malých zvieratách a pasoch v EÚ. Zapletal TO MP SR |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 17:30. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..