AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Pasy našich zvierat (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1303)

Dr. Lukáčová D. 01-06-2004 21:13

Pasy našich zvierat
 
Vážený pán minister,
ako som sa dozvedela z médii naši psíci a mačičky musia mať v EÚ tak isto ako žudia pasy. Prečo? Aký predpis v SR to prikazuje?
Tiež ma zaujíma kožko ma to bude stáť každý rok, kto to bude kontrolovať a kožko bude stáť to kontrolovanie.

Dr. D. Lukáčová 07-06-2004 14:47

Re: Pasy našich zvierat
 
Vážená pani dr. Lukáčová,

odpovede na Vaše otázky nájdete na www.svssr.sk (Štátna veterinárna a potravinová správa SR) v rubrike novinky a aktuálne informácie, kde je spracovaná Vami spomínaná problematika: Odklad účinnosti povinnosti používať pas spoločenského zvieraťa.


Dr. M. Zapletal
Odbor masmediálnej politky
a styku s verejnosťou

TO MP SR 10-06-2004 11:26

Re: Pasy našich zvierat
 
Vážená p. Dr. Lukáčová,

oznamujem Vám, že v dnešných (11.6.2004) denníkoch SME (s. 13) a Nový deň (s.7) sú témy o malých zvieratách a pasoch v EÚ.

Zapletal
TO MP SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 17:30.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..