![]() |
|
|||||||
| Registrácia | FAQ (otázky a odpovede) | Zoznam členov | Kalendár | Hľadaj | Dnešné príspevky | Označ fóra ako prečítané |
| Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
![]() |
|
|
Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
#1 |
|
Príspevky: n/a
|
Vážený pán minister,
prosím Vás o poskytnutie informácií na podmienky chovu zvierat (hydina, králiky, nutrie, holuby, kozy, ovce, ...) v drobnochovoch v EÚ, zvlášť pre Slovensko (od 1.5.2004). Aké budú musieť byť splnené podmienky, aby mohol drobnochovatež začať podnikať v tejto oblasti? Aké podmienky bude potrebné splniť aby drobnochovatež mohol žiadať dotácie z fondov EÚ na svoju činnosť? ďakujem Ing. Zdeněk Unger |
|
|
|
#2 |
|
Príspevky: n/a
|
Vážený pán Unger, platba na podporu chovu hovädzieho dobytka, oviec a kôz sa bude riadiť podža dokumentu „Podpora požnohospodárstva SR v rokoch 2004 – 2006“, ktorý nájdete na internetovej stránke MP SR. Podpora na chov králikov, nutrií a holubov sa nebude poskytovať, podporovať budeme však nákup technológií z prostriedkov zo Sektorového operačného programu (SOP). S pozdravom Zsolt Simon minister pôdohospodárstva SR |
|