![]() |
Drobnochovatelia v EÚ
Vážený pán minister,
prosím Vás o poskytnutie informácií na podmienky chovu zvierat (hydina, králiky, nutrie, holuby, kozy, ovce, ...) v drobnochovoch v EÚ, zvlášť pre Slovensko (od 1.5.2004). Aké budú musieť byť splnené podmienky, aby mohol drobnochovatež začať podnikať v tejto oblasti? Aké podmienky bude potrebné splniť aby drobnochovatež mohol žiadať dotácie z fondov EÚ na svoju činnosť? ďakujem Ing. Zdeněk Unger |
Re: Drobnochovatelia v EÚ
Vážený pán Unger, platba na podporu chovu hovädzieho dobytka, oviec a kôz sa bude riadiť podža dokumentu „Podpora požnohospodárstva SR v rokoch 2004 – 2006“, ktorý nájdete na internetovej stránke MP SR. Podpora na chov králikov, nutrií a holubov sa nebude poskytovať, podporovať budeme však nákup technológií z prostriedkov zo Sektorového operačného programu (SOP). S pozdravom Zsolt Simon minister pôdohospodárstva SR |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 10:12. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..