AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Drobnochovatelia v EÚ (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1231)

Ing. Zdeněk Unger 12-01-2004 12:12

Drobnochovatelia v EÚ
 
Vážený pán minister,

prosím Vás o poskytnutie informácií na podmienky chovu zvierat (hydina, králiky, nutrie, holuby, kozy, ovce, ...) v drobnochovoch v EÚ, zvlášť pre Slovensko (od 1.5.2004).
Aké budú musieť byť splnené podmienky, aby mohol drobnochovatež začať podnikať v tejto oblasti?
Aké podmienky bude potrebné splniť aby drobnochovatež mohol žiadať dotácie z fondov EÚ na svoju činnosť?

ďakujem
Ing. Zdeněk Unger

Zsolt Simon 16-01-2004 08:44

Re: Drobnochovatelia v EÚ
 

Vážený pán Unger,
platba na podporu chovu hovädzieho dobytka, oviec a kôz sa bude riadiť podža dokumentu „Podpora požnohospodárstva SR v rokoch 2004 – 2006“, ktorý nájdete na internetovej stránke MP SR. Podpora na chov králikov, nutrií a holubov sa nebude poskytovať, podporovať budeme však nákup technológií z prostriedkov zo Sektorového operačného programu (SOP).

S pozdravom

Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 10:12.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..