PDA

View Full Version : Pasy našich zvierat


Dr. Lukáčová D.
01-06-2004, 21:13
Vážený pán minister,
ako som sa dozvedela z médii naši psíci a mačičky musia mať v EÚ tak isto ako žudia pasy. Prečo? Aký predpis v SR to prikazuje?
Tiež ma zaujíma kožko ma to bude stáť každý rok, kto to bude kontrolovať a kožko bude stáť to kontrolovanie.

Dr. D. Lukáčová
07-06-2004, 14:47
Vážená pani dr. Lukáčová,

odpovede na Vaše otázky nájdete na www.svssr.sk (Štátna veterinárna a potravinová správa SR) v rubrike novinky a aktuálne informácie, kde je spracovaná Vami spomínaná problematika: Odklad účinnosti povinnosti používať pas spoločenského zvieraťa.


Dr. M. Zapletal
Odbor masmediálnej politky
a styku s verejnosťou

TO MP SR
10-06-2004, 11:26
Vážená p. Dr. Lukáčová,

oznamujem Vám, že v dnešných (11.6.2004) denníkoch SME (s. 13) a Nový deň (s.7) sú témy o malých zvieratách a pasoch v EÚ.

Zapletal
TO MP SR