Dr. Lukáčová D.
01-06-2004, 21:13
Vážený pán minister,
ako som sa dozvedela z médii naši psíci a mačičky musia mať v EÚ tak isto ako žudia pasy. Prečo? Aký predpis v SR to prikazuje?
Tiež ma zaujíma kožko ma to bude stáť každý rok, kto to bude kontrolovať a kožko bude stáť to kontrolovanie.
ako som sa dozvedela z médii naši psíci a mačičky musia mať v EÚ tak isto ako žudia pasy. Prečo? Aký predpis v SR to prikazuje?
Tiež ma zaujíma kožko ma to bude stáť každý rok, kto to bude kontrolovať a kožko bude stáť to kontrolovanie.