![]() |
|
|||||||
| Registrácia | FAQ (otázky a odpovede) | Zoznam členov | Kalendár | Hľadaj | Dnešné príspevky | Označ fóra ako prečítané |
| Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
![]() |
|
|
Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
#1 |
|
člen
Registrovaný od: Aug 2014
Príspevky: 3
|
Dobrý deň,potreboval by som úporadiť,ohľadom výrubu drevín.Vlastním pozemok - ornú pôdu,ktorá je znehodnotená a cela zarastená,tento pozemok by som chcel vyčistiť.Zakon č.543/2002 som preštudoval,ale neviem či sa na takýto pozemok vzťahuje vegetačne obdobie,alebo môžem na tomto pozemku vykonavať výrub a čistenie po celý rok. Za odpoved vopred dakujem
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Moderátor
Registrovaný od: May 2011
Príspevky: 286
|
Dobrý deň,
Odpoveď na túto otázku je v kompetencii Ministerstva životného prostredia SR. Na výrub drevín sa vzťahuje zákon č. 543/2002 o ochrane prírody a krajiny v znení neskorších predpisov, konkrétne § 47 a § 48.S pozdravom Odbor komunikácie Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR e-mail: [email protected] Naposledy upravil Odbor komunikácie 1 : 17-09-2014 o 08:31. |
|
|
|