![]() |
|
|||||||
| Registrácia | FAQ (otázky a odpovede) | Zoznam členov | Kalendár | Hľadaj | Dnešné príspevky | Označ fóra ako prečítané |
| Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
![]() |
|
|
Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
#1 |
|
člen
Registrovaný od: Mar 2013
Príspevky: 1
|
Dobry den.
Otec vlastni pozemok v zahradkarskej osade Bogdanky v obci Klokocov. Po vysporiadani pozemkov sa rozhodol uz k existujucej chate pribudovat jednu miestnost. Zakon o malych stavbac hovori ze staci nahlsit tuto stavbu na obecnom urade. No tu ma starostka hned odbila ze uzemny plan obce to neumoznuje.Ako je to ? A co s tym mozem spravit? Dakujem |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Moderátor
Registrovaný od: May 2011
Príspevky: 286
|
Vaša otázka kompetenčne patrí pod Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR ktoré gestoruje stavebné konanie.
Keďže vo Vašom prípade nejde o usporiadanie pozemkov, odporúčame Vám obrátiť sa na spomínané ministerstvo. Internetová adresa: http://www.telecom.gov.sk/index/index.php Odbor komunikácie Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
|
|
|