![]() |
|
|||||||
| Registrácia | FAQ (otázky a odpovede) | Zoznam členov | Kalendár | Hľadaj | Dnešné príspevky | Označ fóra ako prečítané |
| Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
![]() |
|
|
Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
#1 |
|
člen
Registrovaný od: Feb 2012
Príspevky: 1
|
Vážený pán minister!
Zdedila som poľnohospodársku pôdu. Jedná sa o poľnohospodársku pôdu v intraviláne aj v extraviláne.Chcem sa spýtať, či mám právo vymáhať nájom za pozemky spätne za dva roky? Nájomca pôdu užíva nepretržite bez nájomnej zmluvy, na pôdu poberá dotácie. Ďalšia otázka: Som vlastníčkou pozemkov v areáli bývalého JRD, areál je oplotený. Majiteľ budov postavených na mojich pozemkoch, v budovách podniká a areál má uzamknutý. Ako mám postupovať, aby som mohla vstúpiť na svoje pozemky a užívať ich? Aké práva má vlastník budov postavených na mojich pozemkoch? Môžem mu obmedziť prístup k budovám? Za skorú odpoveď vopred ďakujem. |
|
|
|