![]() |
|
|||||||
| Registrácia | FAQ (otázky a odpovede) | Zoznam členov | Kalendár | Hľadaj | Dnešné príspevky | Označ fóra ako prečítané |
| Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
![]() |
|
|
Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
#1 |
|
člen
Registrovaný od: Sep 2009
Príspevky: 0
|
Dobrý deň, mám otázku:
minister Becík s veľkou vervou zverejnil výzvy na modernizáciu RV, ŽV aj predaj z dvora - nehľadiac na upozornenia, že Slovensko ešte v tomto smere nemá doriešenú legislatívu (stále je na stole Európskej Komisie). Mnoho poľnohospodárskych subjektov preto začalo investovať, nakupovať atď. Teraz však PPA výzvu na predaj z dvora pozastavila. Pýtam sa - dokedy? Kedy bude opäť otvorená a podniky budú môcť podať žiadosti na refundáciu svojich nákladov? Zaujímal by ma tiež postoj nového pána ministra Chovana k týmto výzvam - bude pokračovať v tom, čo začal Becík? Ďakujem. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
člen
Registrovaný od: Dec 2007
Príspevky: 318
|
Výzva na predaj z dvora bola predĺžená oproti pôvodnému termínu 30.9. až do 31.12.2009. Jedinou zmenou je to, že v prípade Programu rozvoja vidieka SR 2007 – 2013 je možné tieto investície realizovať jedine priamo v areáli poľnohospodárskeho podniku.
S pozdravom Ing. Marek Kodada generálny riaditeľ sekcie poľnohospodárstva a rozvoja vidieka |
|
|
|