![]() |
|
|||||||
| Registrácia | FAQ (otázky a odpovede) | Zoznam členov | Kalendár | Hľadaj | Dnešné príspevky | Označ fóra ako prečítané |
| Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
![]() |
|
|
Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
#1 |
|
člen
Registrovaný od: Feb 2009
Príspevky: 1
|
Dobry den,
chcela by som sa spytat na moju terajsiu situaciu. Vlastnim zahradu, ktora patri k rodinnemu domu mojich rodicov ku ktorej by mala viest casom cesta, avsak obec tvrdi ze cestu dokaze zafinancovat ale nie inzinierske siete a tym padom tam nemozeme stavat. Chcela by som sa opytat, ci by sa to nedalo vyriesit nejak inak. Ci je s tymi sietami naozaj taky problem, ked rodicia ich maju. Za skoru odpoved vopred dakujem. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
člen
Registrovaný od: Dec 2007
Príspevky: 318
|
Inžinierske siete rieši stavebný zákon (zákon č. 50/1976 Zb. v znení neskorších predpisov), preto sa v danom prípade obráťte na orgán územného plánovania – (samosprávny orgán napríklad obec), ktorý Vám dá podrobné informácie ku konkrétnemu stavebnému návrhu. Až potom riešte možný záber poľnohospodárskej pôdy.
S pozdravom JUDr. Jaroslav Puškáč generálny riaditeľ sekcie legislatívy |
|
|
|