![]() |
|
|||||||
| Registrácia | FAQ (otázky a odpovede) | Zoznam členov | Kalendár | Hľadaj | Dnešné príspevky | Označ fóra ako prečítané |
| Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
![]() |
|
|
Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
#1 |
|
Príspevky: n/a
|
Vážený pán minister!
Chcem sa Vám podakovat v mene Koordinacného výboru Euromontany za i ked neskorsiu ale predsa, účasť , na 5.celoslovenskej konferencii Euromantana Slovensko. Je na škodu, že ste si nevypočul všetko, pretože tu bol priestor urobiť si obraz ako žudia v horských oblastiach žijú, aké majú problémy a čo Vám chcú povedať. Boli by sme vežmi radi, keby tiež žudia okolo Vás viac načúvali horám ,niekedy ked uz popadajú stromy, čo je vežmi obrazne povedané, je neskoro. Este raz Vás uprimne dakujem za účast a želam všetko dobré. Hlas EUROMONTANY je v zahraničí najsilnejší hlas hôr, má vežkú vážnosť , verím, že v budúcnosti zosilnie a konečne sa dostane viac z neho do Bratislavy. K.Nemcová. |
|