![]() |
|
|||||||
| Registrácia | FAQ (otázky a odpovede) | Zoznam členov | Kalendár | Hľadaj | Dnešné príspevky | Označ fóra ako prečítané |
| Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
![]() |
|
|
Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
#1 |
|
Príspevky: n/a
|
Mám na Vás jednu otázku. Má pripomienkové konanie na Vašej www nejaké pravidlá? Aká je doba zverejnenie materiálov do pripomienového konania, čo sa deje s pripomienkami, ako sa dozvie pripomieknovatež osud svojich pripomienok, atď ... Má význam organizáciám a subjektom písať pripomienky, alebo je lepšie ísť na lampáreň?
|
|
|
|
#2 |
|
Príspevky: n/a
|
Asi je lepšie ísť na lampáreň .
|
|
|
|
#3 |
|
Príspevky: n/a
|
Vážený pán,
ministerstvo pôdohospodárstva SR pri vystavovaní materiálov na medzirezortné pripomienkové konanie postupuje podža Legislatívnych pravidiel vlády SR. Poslednú verziu Legislatívnych pravidiel vlády SR nájdete na internetovej adrese Úradu vlády SR. Z Legislatívnych pravidiel vlády SR sa dozviete podrobné odpovede aj na Vaše ďalšie otázky. S pozdravom Zsolt Simon minister pôdohospodárstva SR |
|