AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR > Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum)
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR

Odpovedať
 
Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Starý 17-09-2003, 14:14   #1
Ing. Ladislav Gogola
 
Príspevky: n/a
Počiatočné dvojaký meter?

Vážený pán minister!

Osem mesiacov pred vstupom do spoločenstva EU sa na zložkách Vášho ministerstva meria dvojakým metrom. Neviem si ináč vysvetliť skutočnosť, ako je možné, že žiaden z pracovníkov štátnej spávy neodhalil rozpor, ktorý vznikol v katastri obce Vrbová nad Váhom. Dňa 16.04.2003 som podal žiadosť o ocenenie - aktualizáciu ceny požnohospodárskej pôdy, ktorú predo mnou užívalo RD Vrbová nad Váhom. K žiadosti sa vyjadruje Regionálny odbor v Komárne, menovite p. Varga, ďalej ocenenie spracováva VÚ pôdoznalectva, výsledok ukladá VÚEP a schvažuje komisia. Je technicky možné, aby nikto neodhalil, že iba jeden zo subjektov hospodáriaci na pôde v k.ú. Vrbová nad Váhom, a to RD Vrbová nad Váhom, už roky poberal podporu na znevýhodnenú oblasť (čo je zrejmé z internetovej stránky o dotáciách). Pán Varga z RO MP Komárno pozná okres ako svoju dlaň, veď tam robí už pomaly 50 rokov a s určitosťou vie,že KÚ Vrbová nad Váhom nemôže byť znevýhodnená oblasť, lebo uvedené pôdy sú najkvalitnejšie v okrese. Na moju otázku, že kedy bude hotové ocenenie odpovedal otázkou: "Načo ti to bude?"- od tej chvíle neverím na náhodu a som presvedčený minimálne o klientelizme najhrubšieho zrna s negatívnym dopadom na ŠR. S touto záležitosťou sa nechcem obrátiť na RO MP SR v Komárne, lebo by ma odbili ako zvyčajne.
  Odpovedať s citovaním
Starý 01-10-2003, 07:13   #2
Zsolt Simon
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Re: dvojaký meter?

Vážený pán Godola,

Vaše oznámenie som dal preveriť pracovníkom Sekcie kontroly MP SR, ktorý vás budú o výsledku šetrenia informovať.


S pozdravom

Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva
  Odpovedať s citovaním
Odpovedať


Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Vyhľadávanie v téme:

Rozšírené hľadanie

Pravidlá prispievania
- nemôžete začať novú tému
- nemôžete odpovedať na príspevky
- nemôžete posielať príspevky s prílohami
- nemôžete upravovať vaše príspevky

vB kód je zapnutý/í
Smajlícizapnutý/í
[IMG] kód je zapnutý/í
HTML kód je vypnutý
Prejdi na


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 04:09.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..