![]() |
|
|||||||
| Registrácia | FAQ (otázky a odpovede) | Zoznam členov | Kalendár | Hľadaj | Dnešné príspevky | Označ fóra ako prečítané |
| Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
![]() |
|
|
Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
#1 |
|
Príspevky: n/a
|
Chcel by som vediet,kolko metrov ma byt umiestneny hnoj od obytnej plochy na zahrade,kde nie prudky breh,a vodne toky,je to rovna zahrada.Jedna sa o suchy hnoj z osipanych.V chovatelskom zariadeni mam zumpu s atestom a vybetonovanu hnojovu jamu,ale jedna sa oto ci mozem uskladnit,alebo mat ulozeny suchy hnoj na zahrade.Chcel by som to mat podla predpisov,aby som nemal problem so susedmy.Dakujem
|
|
|
|
#2 |
|
Príspevky: n/a
|
Vážený pán Okrajek,
daná problematika spadá do kompetencie Ministerstva životného prostredia Slovenskej republiky. Odporúčam Vám konzultáciu priamo s Obvodným úradom životného prostredia. S pozdravom Zsolt Simon minister pôdohospodárstva SR |
|