AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Umiestnenie sucheho hnoja z osipanych (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1503)

Jozef Okrajek 30-05-2006 18:56

Umiestnenie sucheho hnoja z osipanych
 
Chcel by som vediet,kolko metrov ma byt umiestneny hnoj od obytnej plochy na zahrade,kde nie prudky breh,a vodne toky,je to rovna zahrada.Jedna sa o suchy hnoj z osipanych.V chovatelskom zariadeni mam zumpu s atestom a vybetonovanu hnojovu jamu,ale jedna sa oto ci mozem uskladnit,alebo mat ulozeny suchy hnoj na zahrade.Chcel by som to mat podla predpisov,aby som nemal problem so susedmy.Dakujem

Zsolt Simon 14-06-2006 11:17

Re: Umiestnenie sucheho hnoja z osipanych
 
Vážený pán Okrajek,
daná problematika spadá do kompetencie Ministerstva životného prostredia Slovenskej republiky. Odporúčam Vám konzultáciu priamo s Obvodným úradom životného prostredia.
S pozdravom
Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 15:55.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..