![]() |
|
|||||||
| Registrácia | FAQ (otázky a odpovede) | Zoznam členov | Kalendár | Hľadaj | Dnešné príspevky | Označ fóra ako prečítané |
| Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
![]() |
|
|
Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
#1 |
|
Príspevky: n/a
|
Vážený pán minister,
myslíte, že by bolo možné a vhodné, aby Štátna veterinárna a p. správa mala na svojej stránke vlastné diskusné fórum? Je asi dosť žudí, ktorí by mohli mať záujem o vysvetlenie jej činnosti. Mňa napríklad zaujíma postup okolo medu s antibiotikami. Kedy sa o tom dozvedeli, kedy to zverejnili a mnoho ďalších vecí. Ďakujem |
|
|
|
#2 |
|
Príspevky: n/a
|
Vážený pán Lendacký,
nie je v mojej kompetencii zasahovať do vnútornej organizačnej štruktúry Štátnej veterinárnej a potravinovej správy SR, preto Vám odporúčam obrátiť sa s týmto návrhom priamo na ústredného riaditeža Prof. MVDr. Jozefa Bíreša,DrSc. S pozdravom Zsolt Simon minister pôdohospodárstva SR |
|
![]() |
| Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
Podobné témy
|
||||
| Téma | Tému začal | Fórum | Reakcie | Posledný príspevok |
| Štátna pomoc v doterajších formách úpadok včelárstva nevyrieši | Ján Hájek | Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) | 1 | 22-02-2004 21:13 |
| Prečo ŠVPS SR sa správa tak, ako sa správa? | Ján Hájek | Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) | 0 | 07-12-2003 18:17 |