AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   PRIPOMIENKOVE KONANIE (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=1289)

Dušan Petráško 19-04-2004 12:52

PRIPOMIENKOVE KONANIE
 
Mám na Vás jednu otázku. Má pripomienkové konanie na Vašej www nejaké pravidlá? Aká je doba zverejnenie materiálov do pripomienového konania, čo sa deje s pripomienkami, ako sa dozvie pripomieknovatež osud svojich pripomienok, atď ... Má význam organizáciám a subjektom písať pripomienky, alebo je lepšie ísť na lampáreň?

Dušan Petráško 23-04-2004 11:49

Re: PRIPOMIENKOVE KONANIE
 
Asi je lepšie ísť na lampáreň .

Zsolt Simon 11-05-2004 09:48

Re: PRIPOMIENKOVE KONANIE
 
Vážený pán,

ministerstvo pôdohospodárstva SR pri vystavovaní materiálov na medzirezortné pripomienkové konanie postupuje podža Legislatívnych pravidiel vlády SR. Poslednú verziu Legislatívnych pravidiel vlády SR nájdete na internetovej adrese Úradu vlády SR. Z Legislatívnych pravidiel vlády SR sa dozviete podrobné odpovede aj na Vaše ďalšie otázky.


S pozdravom
Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 15:26.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..