PDA

View Full Version : Dĺžka praxe v lesníckych činnostiach


jozef11111
06-03-2012, 20:43
Vážený pán minister!
Chcem sa spýta kožko ročnú prax v lesníckych činnostiach musí ma absolvent strednej a vysokej školy lesníckej na skúšku odborného lesného hospodára?
Za odpoveď vopred ďakujem