jozef11111
06-03-2012, 20:43
Váený pán minister!
Chcem sa spýta kožko ročnú prax v lesníckych činnostiach musí ma absolvent strednej a vysokej koly lesníckej na skúku odborného lesného hospodára?
Za odpoveď vopred ďakujem
Chcem sa spýta kožko ročnú prax v lesníckych činnostiach musí ma absolvent strednej a vysokej koly lesníckej na skúku odborného lesného hospodára?
Za odpoveď vopred ďakujem