PDA

View Full Version : Poplatky


andreas
04-10-2011, 09:51
Dobrý deň,

v programovom vyhlásení vlády je okrem iného aj zrušenie poplatkov za vyňatie pôdy z pôdneho fondu....
Je predpoklad, že budú tieto poplatky zrušené? A ak tak v akom časovom horizonte?

Ďakujem.

Odbor komunikácie 1
05-10-2011, 13:55
Vážený Andreas,

naplnenie Programového vyhlásenia Vlády SR je prioritou každého ministra, inak tomu nie je ani v mojom prípade. Vláda sa touto otázkou zaoberala v uplynulých dňoch, no s kolegami ministrami sme sa zhodli na tom, že o konečnej podobe ešte musíme rokovať.

S pozdravom,

Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR