andreas
04-10-2011, 09:51
Dobrý deň,
v programovom vyhlásení vlády je okrem iného aj zrušenie poplatkov za vyňatie pôdy z pôdneho fondu....
Je predpoklad, že budú tieto poplatky zrušené? A ak tak v akom časovom horizonte?
Ďakujem.
v programovom vyhlásení vlády je okrem iného aj zrušenie poplatkov za vyňatie pôdy z pôdneho fondu....
Je predpoklad, že budú tieto poplatky zrušené? A ak tak v akom časovom horizonte?
Ďakujem.