PDA

View Full Version : Dotácie na pestovanie v skleníku + na technológie použité v skleníku


miroslavmarek
30-08-2011, 15:41
Dobrý deň,
chcel by som začať pestovať paradajky v asi 0,5ha skleníku.
Poskytujete na danú formu podnikania dotácie (myslím buď na rastliny samotné alebo aj na použité technológie).
S vytvorením skleníka chcem zároveň vytvoriť určitý počet pracovných miest.
Prípadne mi prosím poradte kam sa obrátiť.

Vopred pekne ďakujem za odpoveď.

S pozdravom

Miroslav Marek