PDA

View Full Version : prispevok pre zacinajuceho chovatela


sonula
16-08-2011, 16:24
dobry den,chcem sa spytat,ci sa da ziadat niejaky prispevok pre zalozenie farmy na chov koni,jazdenie.Chcela by som poziadat družstvo o prenajom pozemku a mastale,dalo by sa to aj pri tomto?a vlastnim aj rolu,mozem na roli siat napr.ovos a tak a dostat prispevok?a o ake prispevky sa jedna?neviem to nikde vycitat...dakujem

Odbor komunikácie 1
17-08-2011, 07:34
Dobrý deň,

Chov koní na hipoterapiu, chov ovcí, kôz a kráv je s prispením eurofondov podporovaný z Programu rozvoja vidieka SR 2007-2013, jeho implementáciu zabezpečuje ministerstvo. Všetky podrobnosti týkajúce sa oprávnených výdavkov, výšky podpory, oprávnených žiadateľov, výšky oprávnených výdavkov na 1 projekt, oblasti podpory a ďalšie informácie získate z Programu rozvoja vidieka SR 2007-2013 a Príručky pre žiadateľa o poskytnutie nenávratného finančného príspevku, ktoré sú vystavené na webových stránkach www.mpsr.sk a www.apa.sk.

S pozdravom,
Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR