Eva Markova
24-08-2005, 21:32
Pan minister,
precitala som si tu pripomienky od troch pisatelov ohladom furiosa a vedenia (resp. nevedenia) jeho plemennej knihy. Preco ani teraz, 6 dni po napisani prveho prispevku, nedostal odpoved ani jeden z nich?
precitala som si tu pripomienky od troch pisatelov ohladom furiosa a vedenia (resp. nevedenia) jeho plemennej knihy. Preco ani teraz, 6 dni po napisani prveho prispevku, nedostal odpoved ani jeden z nich?