peter debnár
08-08-2005, 10:06
Vážený pán minister,
rád by som sa Vás spýtal na stav legislatívneho konania nového zákona o poľovníctve a predpokladaný čas jeho schválenia NR SR v treťom čítaní.
Vopred ďakujem
pd
rád by som sa Vás spýtal na stav legislatívneho konania nového zákona o poľovníctve a predpokladaný čas jeho schválenia NR SR v treťom čítaní.
Vopred ďakujem
pd