Maria
19-04-2005, 14:04
Prosím Vás o vysvetlenie správy zo dňa 15.4. tohto roku, že žiadosť o platbu v SOP a Plánu rozvoja vidieka schválených projektoch sa môžu dávať len raz do roka - na základe príkazného listu generálneho riaditeľa PPA č. 7/2005 zo dňa 8. apríla 2005 , ak teda som dobre pochopila, žiadosť na platbu sa nebude dávať po etapách ako sú schválené v projekte, ale až na konci žiadosti. Prosím Vás o vysvetlenie či som správneho názoru, alebo to platí len pri nových projektoch, ktoré budú schválené a na ktoré sa bude robiť zmluva.
Ďalej Vás prosím o objesnenie týchto skutočností: od januára platí, že investície ktoré sa nakupujú na základe schváleného projektu na SOP - 1.1. investície do poľnohospodárskych podnikov nesmú byť založené v banke. Tieto skutočnosti platia aj na projekty, ktoré sa predkladali vlani v júli a boli zmluvy podpísané v decembri 2OO4.
Ďakujem.
Ďalej Vás prosím o objesnenie týchto skutočností: od januára platí, že investície ktoré sa nakupujú na základe schváleného projektu na SOP - 1.1. investície do poľnohospodárskych podnikov nesmú byť založené v banke. Tieto skutočnosti platia aj na projekty, ktoré sa predkladali vlani v júli a boli zmluvy podpísané v decembri 2OO4.
Ďakujem.