Golian SHR
07-01-2005, 07:39
Dobrý deň , pán minister
Chcem sa opýtať, či sa neuvažuje v blízkej budúcnosti s predajom požnohospodárskej pôdy rožníkom, občanom SR, ktorá je vo vlastníctve SPF.
Svoju otázku som adresoval aj pracovníkom RP SPF avšak mi nevedeli na
nu odpovedať. Pôda keď je vo vlastníctve rožníka, ako základný výrobný prostriedok, nám dáva istotu, a vytvára podmienky na dlhodobé plánovanie.
Dáva nám istotu,že po uplynutí nájmu nás najmä konkurencia z EU nevytlačí,vyšším nájomným ,prípadne odkúpením pôdy.
Vežmi pekne Vám ďakujem za odpoveď
Golian SHR
Chcem sa opýtať, či sa neuvažuje v blízkej budúcnosti s predajom požnohospodárskej pôdy rožníkom, občanom SR, ktorá je vo vlastníctve SPF.
Svoju otázku som adresoval aj pracovníkom RP SPF avšak mi nevedeli na
nu odpovedať. Pôda keď je vo vlastníctve rožníka, ako základný výrobný prostriedok, nám dáva istotu, a vytvára podmienky na dlhodobé plánovanie.
Dáva nám istotu,že po uplynutí nájmu nás najmä konkurencia z EU nevytlačí,vyšším nájomným ,prípadne odkúpením pôdy.
Vežmi pekne Vám ďakujem za odpoveď
Golian SHR