miloš uhnák
13-12-2004, 15:51
Pán minister,
chcem sa Vás spýtať či platí naďalej zákaz ťažby pretože v susednej
dedine ČAJKOV v okrese Levicesa ťaží drevo vežkého priemeru ďalej a odvážajú to kamióny stretávam ich po ceste a sprevádza ich auto kde
sedia mladíci s vyholenými lebkami , nemyslím ,že to je legálna ťažba.
Chodia často aj sobotu aj v nedežu.
Prosím Vás o preverenie políciou značiek kamiónov BR 473 AN , BR 422 AO
nemôžeme sa na to pozerať ako nelegálne to drevo mizne z našich
lesov a kto vlastne teraz má právo tu ťažiť. Ďakujeme za nás
nespokojných.
chcem sa Vás spýtať či platí naďalej zákaz ťažby pretože v susednej
dedine ČAJKOV v okrese Levicesa ťaží drevo vežkého priemeru ďalej a odvážajú to kamióny stretávam ich po ceste a sprevádza ich auto kde
sedia mladíci s vyholenými lebkami , nemyslím ,že to je legálna ťažba.
Chodia často aj sobotu aj v nedežu.
Prosím Vás o preverenie políciou značiek kamiónov BR 473 AN , BR 422 AO
nemôžeme sa na to pozerať ako nelegálne to drevo mizne z našich
lesov a kto vlastne teraz má právo tu ťažiť. Ďakujeme za nás
nespokojných.