PDA

View Full Version : Legálna ťažba?


miloš uhnák
13-12-2004, 15:51
Pán minister,

chcem sa Vás spýtať či platí naďalej zákaz ťažby pretože v susednej
dedine ČAJKOV v okrese Levicesa ťaží drevo vežkého priemeru ďalej a odvážajú to kamióny stretávam ich po ceste a sprevádza ich auto kde
sedia mladíci s vyholenými lebkami , nemyslím ,že to je legálna ťažba.
Chodia často aj sobotu aj v nedežu.
Prosím Vás o preverenie políciou značiek kamiónov BR 473 AN , BR 422 AO
nemôžeme sa na to pozerať ako nelegálne to drevo mizne z našich
lesov a kto vlastne teraz má právo tu ťažiť. Ďakujeme za nás
nespokojných.

Zsolt Simon
25-01-2005, 09:42
Vážený pán Uhnák,

v uvedenej záležitosti, ako aj v obdobných ďalších zistených prípadoch, vykonávajú v súčasnej dobe šetrenie príslušné zložky Policajného zboru Slovenskej republiky v súčinnosti s orgánmi špecializovanej štátnej správy lesného hospodárstva.

PZ SR bude o tomto postupe a o výsledku šetrenia Ministerstvo pôdohospodárstva SR priebežne informovať.

S pozdravom

Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR