Miro Sedlák
24-11-2004, 10:46
Vážený pán minister! Je mi sympatická Vaša razantnosť pri riešení škôd a ich následkov v Tatrách, ale Vaše vyhlásenia v médiach vnášajú zmätok do radov lesníkov, požovníkov i občanov SR. Podža Vašich vyhlásení v televízii zakazujete vstup do lesa a konanie spoločných požovačiek na diviačiu zver. Ak neupresníte kde, je celé Slovensko traumatizované. Neviem, kto Vám radí v odbore lesníckej a požovníckej politiky, ale buď ho nepočúvate, alebo ... Ak dávate vyhlásenia v médiach, overte si ich interpretáciu.
Beží hlavná požovnícka sezóna a odstrel diviakov je viazaný aj na veteriárne opatrenia na tlmenie KMO. Myslím si, že všetci vieme, že nešťastie, ktoré postihlo Tatry je vážna vec, ale unáhlené vyhlásenia veci skôr poškodia ako pomôžu.
Beží hlavná požovnícka sezóna a odstrel diviakov je viazaný aj na veteriárne opatrenia na tlmenie KMO. Myslím si, že všetci vieme, že nešťastie, ktoré postihlo Tatry je vážna vec, ale unáhlené vyhlásenia veci skôr poškodia ako pomôžu.