Adriana Farkašová
22-11-2004, 14:13
Vážený pán minister,
s hlbokým žiažom sledujem prírodnú katastrofu v našich Tatrách. Blížia sa Vianoce a už teraz mám hrúzu z fanatického predaja a vyrubovania mladých ihličnatých stromčekov. Z úcty a keď sa to dá tak povedať "piety" k tomu, čo sa udialo v Tatrách Vám navrhujem, aby sa (keď je to vo Vašej právomoci), zakázal výrub a predaj živých stromčekov. Každý, kto len trochšku miluje prírodu a naše Slovensko, by sa mal k tejto výzve pridať. Nečudujem sa žuďom, ktorí bývajú priamo v Tatrách, že plačú. Plačeme aj my, tu na rovine.
Verím, že vzniknutú situáciu ako mnister zvládnete čo najlepšie. Prajem Vám veža šťastných a dobrých rozhodnutí. Mgr. Farkašová
s hlbokým žiažom sledujem prírodnú katastrofu v našich Tatrách. Blížia sa Vianoce a už teraz mám hrúzu z fanatického predaja a vyrubovania mladých ihličnatých stromčekov. Z úcty a keď sa to dá tak povedať "piety" k tomu, čo sa udialo v Tatrách Vám navrhujem, aby sa (keď je to vo Vašej právomoci), zakázal výrub a predaj živých stromčekov. Každý, kto len trochšku miluje prírodu a naše Slovensko, by sa mal k tejto výzve pridať. Nečudujem sa žuďom, ktorí bývajú priamo v Tatrách, že plačú. Plačeme aj my, tu na rovine.
Verím, že vzniknutú situáciu ako mnister zvládnete čo najlepšie. Prajem Vám veža šťastných a dobrých rozhodnutí. Mgr. Farkašová