Ján Žarnovičan
21-08-2004, 12:32
Včera som sa zúčastnil prezentácie značky kvality na Agrofóre v rámci výstavy Agrokomplex. Iste, je to dobrá a užitočná vec. Len je na hanbu, keď ju pracovníčka Ministerstva pôdohospodárstva prezentuje prostredníctvom premietaných stránok Wordu. Každý prednášajúci v Agrofóre už zvládol Power Point. Nevrhá to dobré svetlo, keď sa značka kvality prezentuje takýmto spôsobom.