PDA

View Full Version : Ekológia


Gombita
28-05-2004, 11:54
Chcel by som vedieť kedy budeme podávať žiadosti na ekologické požnohospodárstvo podža Plánu rozvoja vidieka.

Zs. Simon
25-06-2004, 12:37
Vážený pán Gombita,

Plán rozvoja vidieka SR 2004-2006, ktorého súčasťou je v rámci Agroenvironmentálnej podpory aj Ekologické požnohospodárstvo, bude schvažovaný v STAR výbore EK v júli 2004.
V súčasnosti Pôdohospodárska platobná agentúra (PPA) vypracúva metodické pokyny pre jednotlivé opatrenia Plánu rozvoja vidieka. Po ich schválení budú vyhlásené výzvy na predkladanie žiadostí a projektov na poberanie podpory pre jednotlivé opatrenia, teda aj na Ekologické požnohospodárstvo. Táto pôsobnosť je plne v kompetencii PPA a podža informácií výzvy na predkladanie budú uverejnené v júli – auguste 2004.

S pozdravom
Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR