![]() |
|
|||||||
| Registrácia | FAQ (otázky a odpovede) | Zoznam členov | Kalendár | Hľadaj | Dnešné príspevky | Označ fóra ako prečítané |
| Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka Diskusia na poľnohospodárske témy - všeobecne, rozvoj vidieka, legislatíva, poradenstvo... |
![]() |
|
|
Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
#1 |
|
člen
Registrovaný od: Sep 2011
Príspevky: 1
|
Dobrý deň, potreboval by som informáciu o tom , či je vhodné pestovať zeleninu a ovocie v blízkosti cintorína, mesto rozšírilo hranice až do blízkosti 15 m od našej záhrady . Platí tam nejaká hygienická norma? V zákone o pohrebníctve je iba vzdialenosť určená pre stavby v blízkosti cintorína. Zaujímalo by ma, či je možné niekde urobiť rozbor pôdy a na aké látky.Ďakujem
|
|
|
|
| Sponzorované odkazy |