![]() |
|
|||||||
| Registrácia | FAQ (otázky a odpovede) | Zoznam členov | Kalendár | Hľadaj | Dnešné príspevky | Označ fóra ako prečítané |
| Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
![]() |
|
|
Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
#1 |
|
Príspevky: n/a
|
Pán minister,
chcem sa Vás spýtať či platí naďalej zákaz ťažby pretože v susednej dedine ČAJKOV v okrese Levicesa ťaží drevo vežkého priemeru ďalej a odvážajú to kamióny stretávam ich po ceste a sprevádza ich auto kde sedia mladíci s vyholenými lebkami , nemyslím ,že to je legálna ťažba. Chodia často aj sobotu aj v nedežu. Prosím Vás o preverenie políciou značiek kamiónov BR 473 AN , BR 422 AO nemôžeme sa na to pozerať ako nelegálne to drevo mizne z našich lesov a kto vlastne teraz má právo tu ťažiť. Ďakujeme za nás nespokojných. |
|
|
|
#2 |
|
Príspevky: n/a
|
Vážený pán Uhnák,
v uvedenej záležitosti, ako aj v obdobných ďalších zistených prípadoch, vykonávajú v súčasnej dobe šetrenie príslušné zložky Policajného zboru Slovenskej republiky v súčinnosti s orgánmi špecializovanej štátnej správy lesného hospodárstva. PZ SR bude o tomto postupe a o výsledku šetrenia Ministerstvo pôdohospodárstva SR priebežne informovať. S pozdravom Zsolt Simon minister pôdohospodárstva SR |
|