![]() |
|
|||||||
| Registrácia | FAQ (otázky a odpovede) | Zoznam členov | Kalendár | Hľadaj | Dnešné príspevky | Označ fóra ako prečítané |
| Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
![]() |
|
|
Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
#1 |
|
Príspevky: n/a
|
Dobrý deň pán minister.
Projekt Zelená Čína je iste záslužná vec ale rád by som vedel, či viete ktorých oblastí sa to týka. Viete, že číňania masovo odlesňovali obrovské plochy na území nimi okupovaného Tibetu? Budú teraz zalesňovať aj územia, ktoré sami zničili na území ťažko skúšaného tibetského národa? Nemali by ste si zakrývať oči pred týmto faktom aj keď ide o pre Slovensko ekonomický prínos. Dúfam, že mi aspoň krátko odpoviete, keďže som si všimol, že za posledný 1a 1/2 mesiaca ste odpovedali len na jeden príspevok do Vášho ministerského fóra. S úctou źubomír Delina, Košice. P.S: Ak sa mýlim a vy ste odpovedali prostredníctvom e-mailov, ospravedlňujem sa, ale myslím, že fórum je niečo ako verejná tlačovka a odpovede by mali vidieť všetci.Aspoň kvôli tomu, aby bolo vidieť či tie otázky čítate. |
|
|
|
#2 |
|
Príspevky: n/a
|
Vážený pán Delina,
slovenský projekt zalesňovania Číny "Zelená Čína" sa netýka Tibetu. Projekt je zameraný na zalesňovanie území využívaných v minulosti na požnohospodársku produkciu alebo odlesnených pred stáročiami. Zalesňovanie v rámci projektu "Zelená Čína" má zlepšiť ekologickú situáciu v severovýchodnej Číne, najmä v provinciách Hebei, Henan a Ningxia. S pozdravom Zsolt Simon minister pôdohospodárstva SR |
|