AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR > Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum)
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR

Odpovedať
 
Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Starý 14-04-2003, 21:25   #1
Juraj
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Včely

Pán Minister.
Chcel by som vediet prečo nemožem zohnat nejaké informácie aj ohladom chovu včiel resp. noriem EÚ pre včelárov a nedajú sa ziskat nejake financie, aby som sa mohol skorej stat komerčným včelárom. Napr. v zalozenim majetku aj ked nemam dostatočný príjem financií. Viete mi dačo poradit?
  Odpovedať s citovaním
Starý 17-04-2003, 07:49   #2
Zsolt Simon
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Re: Včely

Vážený pán,

v pôsobnosti Ministerstva pôdohospodárstva sme v uplynulých dňoch konštituovali pracovnú skupinu ktorej členovia majú za úlohu pripraviť návrh „Národnej stratégie chovu včiel v Slovenskej republike“, ktorý vo fáze pripomienkového konania zverejníme na internetovej stránke MP SR.
Pokiaž ide o krajiny EÚ a podporu včelstva, tak každá krajina prispieva na ich chov finančnými prostriedkami z národných zdrojov. Ak máte o uvedenú problematiku skutočne profesionálny záujem, tak vám odporúčam obrátiť sa na nasledujúce inštitúcie:
- Zväz včelárov
- Spolok včelárov
- Výskumný ústav včelársky v Liptovskom Hrádku, ktorý má poradenstvo v chove včiel priamo v náplni práce


S pozdravom

Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR
  Odpovedať s citovaním
Odpovedať


Práca s témou Vyhľadávanie v téme
Vyhľadávanie v téme:

Rozšírené hľadanie

Pravidlá prispievania
- nemôžete začať novú tému
- nemôžete odpovedať na príspevky
- nemôžete posielať príspevky s prílohami
- nemôžete upravovať vaše príspevky

vB kód je zapnutý/í
Smajlícizapnutý/í
[IMG] kód je zapnutý/í
HTML kód je vypnutý
Prejdi na

Podobné témy
Téma Tému začal Fórum Reakcie Posledný príspevok
O včelárstve Ing. Ján Hájek Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) 11 20-03-2003 05:02
Podrobnejsie pripomienky k vynosu Ing.Július Selčan,predseda SZV Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) 1 17-02-2003 07:14
Pripomienky SZV k návrhu Výnosu... Ing. Selčan - predseda SZV Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) 5 07-02-2003 19:12
Smeruje slovenské včelárstvo k zániku? Emil Svitnič Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) 0 06-02-2003 08:59


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 05:21.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..