![]() |
|
|||||||
| Registrácia | FAQ (otázky a odpovede) | Zoznam členov | Kalendár | Hľadaj | Dnešné príspevky | Označ fóra ako prečítané |
| Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) Tu môžete klásť otázky ministerstvu pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR |
![]() |
|
|
Práca s témou | Vyhľadávanie v téme |
|
|
#1 |
|
člen
Registrovaný od: Mar 2013
Príspevky: 2
|
vie mi niekto odborne poradit, zaujima ma ako postupovat ak si rybarsky zväz, jeho miestna organizacia zaregistrovala chovny revir bez mojho suhlasu,ak čast toku tohto reviru sa nachadza na mojom lesnom pozemku je cca 400 metrov dlhy a ja chcem tam vytvorit pstruhovy revir pre svoju osobnu potrebu, tato cast toku je blizsie k pramenu asi tak jeden kilometer, takze nejde o nijako zvlast velky tok, dakujem
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Moderátor
Registrovaný od: May 2011
Príspevky: 286
|
Problematiku, na ktorú sa pýtate, upravuje Zákon č. 139/2002 Z. z. o rybárstve. http://www.vyvlastnenie.sk/predpisy/zakon-o-rybarstve/
Gestorom tohoto zákona je Ministerstvo životného prostredia SR. Preto Vám odporúčame obrátiť sa na túto inštitúciu. Odbor komunikácie Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Naposledy upravil Odbor komunikácie 1 : 21-03-2013 o 10:10. |
|
|
|