Citát:
|
Pôvodne zaslal Zetor7711
Ty si LUdvo radšej prečítaj výzvu a zistíš, že táraš piate cez deviate ...... po dvoch rokoch od začatia realizovania podnikateľského plánu môžeš požiadať aj o zvyšných 30 % príspevku, tak čo tu táraš ....... a ASYF je malá možno 5 členná skupinka ľudí, ktorí idú iba na seba. Odkiaľ Združenie mladých farmárov Slovenska zobralo taký hlúpy a mladým poľnohospodárom nič nehovoriaci názov ASYF ? Čo to znamená ?, čo to je za skratku ?, ktorá politická strana ju tej malej skupinke podstrčila ? Kedy bol zakladajúci snem ?, kto z celého Slovenska sa na ňom zúčastnil, z ktorých regiónov ? ako sa volilo ? ASYF nech ide do riti ( prepáčte za výraz ), nezastupuje len úzku skupinku papalášskych synáčikov a ich blízkych a pätolizačov, v žiadnom prípade nezastupuje všetkých mladých farmárov na Slovensku
|
Ešte raz Vás zdravím,
odporúčam Vám pozrieť si stránku mladyfarmar.sk, v krátkej budúcnosti sa finalizuje dokončenie stránky asyf.sk. O tom prečo je taká skratka aká je som písal pred časom. Pokiaľ viem momentálne máme členov z východného, stredného a západného Slovenska. Ako sa volili je opísané v stanovách - stanovy sú registrované príslušným ministerstvom. Bolo by vhodné ak by ste zverejnili svoje meno. Prosím napíšte kto sú papaláššky synáčikovia a ich blízky pätolízači. Či zastupuje alebo nezastupuje všetkých mladých farmárov na Slovensku je na diskusiu. Ale možno nejaké organizácie typu SPPK, doteraz aj v budúcnosti budú lepšie zastupovať mladých farmárov na Slovensku. Inak ak máte taký dobrý prehľad radi Vás prijmeme v ASYF-e - takýchto ľudí, ktorí sa vyznajú potrebujeme.
Prajem pekný deň