View Single Post
Starý 12-03-2017, 06:14   #1
1cilik
člen
 
Registrovaný od: Mar 2009
Príspevky: 10
Počiatočné odpad po domácej zakáľačke kravy

Mám evidovanú kravu v CEHZ. Chcem ju zabiť pre domácu potrebu. Po opracovaní mi zostane ako odpad spodné časti láb,po vybraní líčok časť hlavy a vnútornosti. So všetkým týmto "odpadom si poradia moje psy, prípadne kosti viem zakopať, spáliť, alebo podrviť sliepkam podobne ako špikové kosti z polievky. Je potrebné dávať niečo do kafilérie, aby som dostal papier pre veterinárov, že som odpad zlikvidoval? Je tu jediná kafiléria, ktorej za, pre ňu tovar, musím zaplatiť minimálnu sumu 50€, napriek tomu, ze mi z kravy prakticky nič neostane, iba aby i dali potrebný papier. Musím mať tento papier v prípade kontroly? Verím, že sa za posledné obdobie niečo zmenilo, a nebude to potrebné. V prírode, ak vlci strhnú jeleňa, poľovníci nevozia odpad do kafilérie, príroda si poradí sama. Ďakujem za odpoveď.
1cilik je offline   Odpovedať s citovaním