Kupa pôdy
Dobrý,
som tu nový tak to skúsim skratiť čo sa bude dať, robím v polnohospodarstve cca 10 rokov pri Trenčíne v rodinnej firme /bývale drustvo/ som tam ako majiteľ ale aj ako radový zamestnanec zamestnaný ale práve sa vzdávam svojho podielu a chcem sa prestahovať domov do Pezinku kde sa venujem vyše 15 rokov vinarčeniu a chel by som tento koníček robyť officiálne, a teraz moja otázka znie kde sa môžem registrovať resp je potrebná skôr s.r.o. na to aby som si mohol kúpiť nejaké 2-3ha vinohradu a podnikať?
PS: bo som toho už kopec načítal a mám dojem že len krúžim dookolo bo vraj ako zamestnanec možem kupovať ale iba v okrese kde je firma /nie kde mám bydlisko/ a pod.
Ďakujem Gregor
|