Téma
:
Prenajom pody
View Single Post
01-03-2016, 15:00
#
1
Vyronok
člen
Registrovaný od: Jan 2015
Príspevky: 7
Prenajom pody
Dobry den,
chcel by som si prenajat podu v obci kde mam zalozenu farmu. Jedna sa o cca 6 hA. Na parcele je asi 13 vlastnikov. mam zalozenu s.r.o. na polnohospodarsku vyrobu od roku 2014. Aky je postup prenajimania pody?
Dakujem
Vyronok
Zobraz profil
Pošli privátnu správu
Nájdi ďalšie príspevky od člena