View Single Post
Starý 15-12-2015, 22:42   #1
Dusan Lesko
člen
 
Registrovaný od: Jul 2015
Príspevky: 1
Počiatočné Mlady Farmar 6.1

Dobry den.

Chcem sa spytat, ze ako mam chapat toto?
Som mlady farmar, ktory chce zalozit ovocny sad. Avsak bude trvat niekolko rokov kym sad zacne rodit a bude to moj "hlavny zdroj prijmu". Dovtedy vsak budem musiet vykonavat aj inu cinnost napr. byt zamestnany.
Znamena to, ze som automaticky diskalifikovany od NFP pre Mladeho Farmara?

Dakujem.
Dusan Lesko je offline   Odpovedať s citovaním