Mlady Farmar 6.1
Dobry den.
Chcem sa spytat, ze ako mam chapat toto?
Som mlady farmar, ktory chce zalozit ovocny sad. Avsak bude trvat niekolko rokov kym sad zacne rodit a bude to moj "hlavny zdroj prijmu". Dovtedy vsak budem musiet vykonavat aj inu cinnost napr. byt zamestnany.
Znamena to, ze som automaticky diskalifikovany od NFP pre Mladeho Farmara?
Dakujem.
|