View Single Post
Starý 15-08-2015, 11:16   #1
marekj
člen
 
Registrovaný od: May 2014
Príspevky: 45
Počiatočné Najom Hospodarskej budovy- Investícia

Dobrý den
Mam možnosť vziať do najmu hospodársku budovu z bývalého Poľnohospodárskeho dužstva a chcel by som sa opýtať či je možne investovať do budovy z programu Rozvoja vidieka z podopatrenia 4.1 kedže by bola potrebná komplet rekonštrukcia budovy.Je potrebne mať dlhodoby nájom od podielnikov-vlastníkov budovy z prednostnym právom odkupenia budovy alebo ako to presne je?
marekj je offline   Odpovedať s citovaním