Najom Hospodarskej budovy- Investícia
Dobrý den
Mam možnosť vziať do najmu hospodársku budovu z bývalého Poľnohospodárskeho dužstva a chcel by som sa opýtať či je možne investovať do budovy z programu Rozvoja vidieka z podopatrenia 4.1 kedže by bola potrebná komplet rekonštrukcia budovy.Je potrebne mať dlhodoby nájom od podielnikov-vlastníkov budovy z prednostnym právom odkupenia budovy alebo ako to presne je?
|