Mladý Farmar
Zdravým, chcem sa informovať, že keď plánujem ako mladý farmár (za predpokladu že spĺňam požiadavky) v máji žiadať o NFP pre mladého farmára,
môžem žiadať ako mladý farmár ( ten istý subjekt ) aj priame platby na plochu na rok 2015.
Za vyrozumenie Vám ďakujem.
S pozdravom Monty25.
|