Téma
:
Farma ako s.r.o
View Single Post
21-01-2015, 19:24
#
1
Vyronok
člen
Registrovaný od: Jan 2015
Príspevky: 7
Farma ako s.r.o
Dobry den,
chcel by som zalozit farmu na chov hydiny ale neviem ci sa mam registrovat ako SHR alebo s.r.o. Plati aj pri s.r.o zakon o vybavení potravinových prevádzkární s malým objemom výroby?
Dakujem.
Vyronok
Zobraz profil
Pošli privátnu správu
Nájdi ďalšie príspevky od člena