Re: Koniec podpory pre mladého farmára?!
Bolo by vhodné, keby aspoň jeden z troch moderátorov tohto fóra zareagoval a vysvetlil tieto protichodné informácie. V zmysle základných pravidiel diskusného fóra, kde sa píše nasledovné:
"Dúfame, že fórum sa pre Vás stane užitočným zdrojom aktuálnych informácií o dianí na ministerstve. Vzájomným dodržiavaním pravidiel sa vyhneme zbytočným nedorozumeniam."
Toto sa týka desiatok, možno stoviek začínajúcich farmárov, ktorí si vybavili osvedčenie SHR tento rok v zmysle propagandy PRV 2014-20. Určite je nezmyselné teraz rušiť osvedčenie SHR, aby sme si oň znova o dva mesiace požiadali v nádeji možnej podpory mladých a malých farmárov.
Vysvetlite nám to, pracovníci ministerstva. Ďakujem Vám za skorú a konkrétnu odpoveď.
|