Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať, či SHR sa môže stať aj študent vysokej školy, či bude naďalej oslobodený od odvodov, a aká je minimálna výmera potrebná pre registráciu založenie SHR. Poprosím Vás neodkazujte ma na stránku
http://www.podnikajte.sk/start-podni...i-rolnik.xhtml pretože to čo sa Vás pýtam sa tam nájsť nedá.
Za odpoveď vopred Ďakujem.