Téma: dotaz
View Single Post
Starý 16-10-2014, 20:40   #1
maly Mirko
člen
 
Registrovaný od: Jun 2014
Príspevky: 3
Počiatočné dotaz

Dobry,chcem sa opytat.Ak som splnil poziadavky par.140/2014,mam potvrdenie z OU a splnil som vsetky poziadavky,nik sa mi neozval na ponuku a ak prebehne komasacia,budem musiet znova dat ponuku na net a OU?bude nove LV a cisla parciel...dakujem
maly Mirko je offline   Odpovedať s citovaním