Téma: Poda
View Single Post
Starý 09-09-2014, 21:39   #1
Radovan
člen
 
Registrovaný od: Sep 2014
Príspevky: 4
Počiatočné Poda

Chcem sa spytat som menši farmar popri zamesnani ale mam problem s podou mam tri a pol hektara prenajatej podi problem je v tom ze mam hu prenajatu od ludi ktorim bola vydana ako nahradna poda do uzivavania s družstva teraz družstvo vola majitelov vydanej nahradnej pody a dava im podpisovat nove najomne zmluvy a tvrdi im ze nemozu im podu ponechat pokial ich skutocnu podu ktoru vlastnia nedaju do najmu PD a znizuju im vinatu vymeru podla boniti kde hu maju lebo tuto podu us maju vynatu a vymeranu 15 rokov ,samozrejme chcu s nimi uzavret na tuto podu najomnu zmluvu a chcu od nich veci najom ako platia oni,okrem toho sa chcem spytat ako sa ma mladi farmar dostatane k pode ked chce farmarcit niekdo chce farmarcit a nema nacom.
Radovan je offline   Odpovedať s citovaním