Predaj pody ako celok
Dobry den.
Ak chcem predat vsetky spoluvlastnicke podiely v katastri ako celok, a nie po jednotlivych parcelach, aby som zabranil moznosti vybeu "lepsich" pozemkov a tie "horsie" mi zostanu, ako postupovat pri zadavani do registra?
Dakujem.
|