View Single Post
Starý 17-03-2014, 08:06   #1
zuzast
člen
 
Registrovaný od: Jun 2013
Príspevky: 10
Počiatočné Vyčlenenie pôdy - postup

Dobrý deň, s vlastníkom sme sa nedohodli na nájomnom vzťahu. Žiada vyčlenenie pôdy podľa § 12 zák.č. 504/2003. Ako mám ďalej postupovať? Treba sa obrátiť na OPÚ? Čo mám robiť ako užívateľ pôdy tohto vlastníka? Sme spol.s.r.o. - nástupca štátneho majetku. On je vlastník na 2 parcelách - z toho na jednej vlastní 2/3 a na druhej 56/300-ín. Ďakujem.
zuzast je offline   Odpovedať s citovaním