Téma
:
Farma
View Single Post
11-03-2014, 13:14
#
1
mikisyvy
člen
Registrovaný od: Mar 2014
Príspevky: 2
Farma
Dobrý deň
Ako to je s tou dotáciou pre mladých farmárov , ? je už určená výzva . ?
Nemá niekto záujem o túto pomoc , s okolia BJ ? nešlo by sa spojiť ?
miki
mikisyvy
Zobraz profil
Pošli privátnu správu
Nájdi ďalšie príspevky od člena